Hej! Dzięki, że czytasz mojego bloga i chcesz się ze mną skontaktować

Czytam z uwagą każdą wiadomość. Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie, ale z góry bardzo Ci dziękuję za każdą konstruktywną uwagę, pomysł, podpowiedź, historię i propozycję. Takie wiadomości bardzo pomagają.

Bardzo cenię Twój czas, dlatego przygotowałem dla Ciebie kilka informacji, dzięki którym szybciej znajdziesz to, czego właśnie szukasz.

Dziękuję Ci, że czytasz, komentujesz i jesteś ze mną.
Serdecznie Cię pozdrawiam
Przemek Karasiński


  Najczęstsze pytania

  Jak już pisałem wyżej, nie mogę obiecać, że odpiszę na każdą wiadomość. Dostaję ich dość dużo, a czas mam ograniczony.

  Wszystkie możliwe do kupienia materiały online znajdziesz na stronie głównej. Wystarczy kliknąć w interesujący Cię materiał i automatycznie zostaniesz przekierowany dalej do formularza zakupowego.

  Jeśli chodzi o materiały wideo, są one dostępne na serwisie Facebook. Udostępnię Ci je niezwłocznie po tym, jak płatność za nie zostanie zaksięgowana, lub prześlesz mi potwierdzenie transakcji.

  Udostępnienie materiałów wideo polega na możliwości dołączenia do prywatnej grupy, w której znajdują się wszystkie pliki wideo.

  Materiały w formie e-booków i audiobooków udostępniane są poprzez link do ich lokalizacji na Dysku Google.

  W ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty. Zwróć uwagę, że przelewy wychodzące w piątkowe popołudnie i w weekend, zazwyczaj są księgowane w poniedziałek. 

  Aby skrócić ten czas, możesz wysłać mi potwierdzenie dokonania przelewu.

  Nie przewiduję limitu czasu. O ile nie wybuchnie apokalipsa zombie, lub serwery YouTube i Facebook’a nie zostaną wyłączone, masz nieograniczony czasowo dostęp do zakupionych przez Ciebie treści. 

  W razie katastrofy (stawiam na zombie) wszystkie materiały umieszczę w innym serwisie, do którego udzielę Ci dostępu.

  Prawo do odstąpienia od umowy ma ograniczone działanie w przypadku treści cyfrowych.

  Jeśli stwierdzisz, że jednak pochopnie zakupiłeś oferowane przeze mnie materiały, daj mi niezwłocznie o tym znać. Jeśli jeszcze nie udostępniłem Ci materiałów, to po prostu zwrócę wartość przelewu z powrotem na konto, z którego został wykonany przelew.

  Jeśli jednak rozmyślisz się po tym, jak udostępniłem materiały, to zwróć uwagę, że podczas wypełniania formularza zakupowego jest konieczne zaznaczenie informacji o tym, że rezygnujesz z możliwości odstąpienia w terminie po wykonaniu usługi.

  Shopping Cart