Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne.
Nie zamykaj tej strony. Zobacz ten krótki materiał.

Czekaj! Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję
przygotowaną TYLKO DLA KLIENTÓW

Ale na początek muszę Ci POGRATULOWAĆ!

Ponieważ właśnie podjąłeś bardzo słuszną decyzję!

Ale zanim przejdziesz dalej i dokończysz zamówienie, zadam Ci jedno pytanie.

Co byś powiedział, gdybyś zamiast materiałów dotyczących jedynie masażu tensegracyjnego, miał możliwość kompleksowego przygotowania się do teoretycznych egzaminów zawodowych dla techników masażystów? 

Dzięki temu, że zamawiasz mój e-book, postanowiłem dać Ci możliwość skorzystania z kursu “Opracowanie egzaminów teoretycznych” w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Widzisz, dzięki informacjom zawartym w e-booku, dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz o masażu tensegracyjnym.

Pytanie, czy to Ci wystarcza?

Egzaminy zawodowe obejmują swoją tematyką dużo większy zakres materiału, a ja chcę byś był do nich dobrze przygotowany.

Dlatego właśnie stworzyłem “Opracowanie egzaminów teoretycznych”, w ramach którego w ponad 20 materiałach wideo (średnio trwających godzinę!) omawiam po kolei każde, z udostępnionych od czerwca 2014 przez CKE pytań.

Nie ukrywam, że było to dość czasochłonne i wymagające przedsięwzięcie. Nie piszę tego jednak by się chwalić. Chcę Ci uświadomić ogrom materiału, który jest w kursie zawarty.

Możesz samodzielnie odtworzyć moją pracę i poświęcić ponad 100 godzin na szukanie sprawdzonych treści i weryfikowanie ich rzetelności. Później jeszcze tylko zrobienie notatek i wszystko masz. Pytanie czy warto poświęcać tyle czasu, skoro ktoś inny już to zrobił?

Ale to nie wszystko! 

W ramach kursu “Opracowanie egzaminów teoretycznych” dostaniesz 3 zestawy pytań egzaminacyjnych, poukładane tematycznie, dzięki czemu możesz sprawdzić swoją wiedzę z jednej dziedziny. Świetny patent na powtórki.

Spójrz na opinie moich klientów

"Bardzo polecam omówienie testów na egzamin teoretyczny, gwarantowana rozwikłana każda wątpliwość, nakierowanie na prawidłową odpowiedź nawet jeśli jej nie znamy, np. poprzez eliminacje błędnych odpowiedź i nie tylko, dodatkowo poznanie nowej wiedzy, zawartej np. w sugerowanych odpowiedziach kiedy pojawiają się 4 trudne słowa zostają omówione i nie trzeba sięgać po dodatkowe źródła. Przyszli technicy masażyści - do dzieła💪"

Tylko na tej stronie...

Nie będę kłamał. Kurs “Opracowanie egzaminów teoretycznych” sprzedawałem za 350 zł. Tutaj możesz go kupić dużo taniej.

Razem z dodatkami, które przygotowałem, szacowana wartość kursu wynosi 450 zł i za tyle z czystym sumieniem mógłbym go obecnie sprzedać.

Ale ja chcę żebyś go miał. Dlatego nie musisz mi płacić 350 zł.

Możesz nabyć ten kurs za dodatkowe 230 zł

Jest jeden haczyk.

Po opuszczeniu tej strony, już tej oferty nie zobaczysz.

Dlatego podejmij najlepszą decyzję dla siebie.

Shopping Cart