Regulamin kursów online

Hej! Skoro tu jesteś, to znak, że chcesz wiedzieć, jak to wszystko działa… i bardzo dobrze! Jestem zdania, że nie powinno się brać udziału w czymś, czego zasad nie znamy. Do rzeczy jednak. Oto zasady współpracy, przedstawione w formie pytań i odpowiedzi.

Dostęp do kursu zdobywasz poprzez zakupienie kursu i opłacenie jego kosztu.

Jak tyko Twój przelew zostanie zaksięgowany, niezwłocznie udostępnię materiały. Ze względu na system pracy banków może to zająć do 24 godzin od wykonania przelewu w dni powszednie, w weekendy i święta zaś dłużej (do pierwszego dnia pracy banku). 

W wyjątkowych wypadkach (np. długotrwały brak prądu) dostęp do materiałów może zająć ponad 24 godziny.

Powiadomię Cię mailowo, wysyłając wiadomość, na podany w formularzu zamówienia adres e-mail.

Udostępnię Ci prywatne filmy na moim YouTube’owym kanale Fizjonauka. Aby to zrobić, potrzebny mi jest Twój e-mail połączony z kontem w serwisie YouTube. 

W mailu potwierdzającym uzyskanie dostępu, podam Ci link do  playlisty na YouTube. Możesz ją sobie zapisać, lub każdorazowo wchodzić do niej przez kanał Fizjonauka.

Nie przewiduję ograniczeń czasowych. Gdybyś z przyczyn niezależnych ode mnie (np. wyłączenie serwisu YouTube) stracił dostęp do materiałów, możliwie najszybciej umieszczę je w innym serwisie i przywrócę Ci dostęp.

Gdyby kurs Ci nie odpowiadał, byłoby mi bardzo przykro, bo z całych sił się staram szykując każdy materiał, jednak zwrot poniesionych przez Ciebie kosztów jest niemożliwy. Materiały w formie online mają to do siebie, że są w całości dostępne od początku i nie obowiązuje względem nich prawo do odstąpienia od umowy (zwrotu) .

Możliwe jest jednak odstąpienie od umowy, zanim uzyskasz dostęp do materiałów. Aby odstąpić od umowy, wyślij maila z informacją o tym na adres fizjonauka.pl@gmail.com W wypadku odstąpienia od umowy, zwrócę całą kwotę na konto, z którego dokonano przelewu.

  1. Wiedz, że korzystamy z plików cookies i zbieramy i przetwarzamy Twoje dane w celach obsługi zamówienia.
  2. Pamiętaj, że koniecznie musisz posiadać konto z dostępem do YouTube.
  3. Pomimo, że masz dostęp do materiałów, to ich własność intelektualna należy do Fizjonauka Przemysław Karasiński. Oznacza to, że bez mojej zgody, nie masz prawa ich kopiować i rozpowszechniać osobom trzecim.
  4. Jeśli masz jakieś pytania, kontaktuj się ze mną na adres fizjonauka.pl@gmail.com
Shopping Cart